KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689168

nr 1268 9168

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Motiv från Bohuslän. Signerad. Olja på duk, 46x55 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 augusti 2019
kl 20:29:44

12/8 20:24:44 1      Vinnande bud

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler